День: 07.02.2017

Нужно ли подавать пустую декларацию по прибыли?Нужно ли подавать пустую декларацию по прибыли?

Чи потрібно подавати до органів ДФС податкову декларацію з податку на прибуток підприємств (звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) у випадку відсутності об’єктів оподаткування або показників, які підлягають декларуванню, та фінансову звітність? Платники податку

Коли Єдиний соціальний внесок нараховується менше мінімального розміруКоли Єдиний соціальний внесок нараховується менше мінімального розміру

Статтею 8 Закону  України від 08 липня 2010 року № 2464 „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” передбачено, якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує

Оподаткування нецільової благодійної допомогиОподаткування нецільової благодійної допомоги

З 01 січня 2017 року Законом України від 20.12.2016 р. № 1791-VIII змінено граничний розмір благодійної допомоги, що передбачений пп. «б» пп. 170.7.8 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу, який становить 500 розмірів мінімальної заробітної