День: 13.05.2016

Нужно ли подавать отчет 3ВР1?Нужно ли подавать отчет 3ВР1?

Чи необхідно СГ, які подають до контролюючих органів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, подавати Звіт про використання РРО та КОРО за формою № 3ВР1 та роздруковувати

Отчет по РРО если операции не проводилисьОтчет по РРО если операции не проводились

Чи необхідно подавати інформацію по дротових чи бездротових каналах зв’язку у разі якщо розрахункові операціїї протягом дня не проводились?  Інформація про відсутність проведення протягом дня розрахункових операцій в автоматичному режимі передається до сервера обробки інформації.

ОТЧЕТ ПО РРО ЗВР-1 ЗА АПРЕЛЬОТЧЕТ ПО РРО ЗВР-1 ЗА АПРЕЛЬ

Щодо подання Звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що відповідно до п. 7 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року №

Пустая декларация по единому налогу третьей группыПустая декларация по единому налогу третьей группы

Щодо неподання звітності платниками єдиного податку третьої групи у разі відсутності показників ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 49.2 ст. 49 Кодексу платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Кодексом звітний період,

Родинні зв’язки — не підстава для неукладення трудового договоруРодинні зв’язки — не підстава для неукладення трудового договору

Перш ніж відповісти на запитання, чи має право фізособа-підприємець—єдиноподатник першої/другої групи здійснювати торгівлю на ринках із залученням членів родини без укладання з ними трудових договорів, податківці нагадали, що: перша група єдиноподатників не використовує працю найманих

Куди подавати декларацію акцизного податку реалізаторам пальногоКуди подавати декларацію акцизного податку реалізаторам пального

До якого контролюючого органу повинні подавати декларації акцизного податку госпсуб’єкти, які реалізують пальне — за основним місцем обліку чи за місцезнаходженням пунктів продажу? ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» (категорія 116.06) роз’яснила, що декларація акцизного податку