День: 06.03.2016

Включается ли в доход ФЛП полученная и возращенная в связи с расторжением договора сумма средствВключается ли в доход ФЛП полученная и возращенная в связи с расторжением договора сумма средств

Налоговики в общедоступном информационно-справочном ресурсе (ЗІР) ответили на вопрос нужно ли ФЛП включать в общий облагаемый доход сумму денежных средств, поступивших на расчетный счет и возвращенных в связи с расторжением договорных отношений. Так, сообщают они, в

Штрафные санкции за несвоевременную оплату налоговых обязательствШтрафные санкции за несвоевременную оплату налоговых обязательств

Чи має право СГ самостійно нарахувати та сплатити штрафні санкції за несвоєчасну сплату податкових (грошових) зобов’язань? Нарахування штрафних санкцій у разі порушення суб’єктом господарювання термінів сплати грошових зобов’язань здійснюється контролюючими органами в порядку та розмірах,

Налогообложение НДФЛ зарплаты студентов, проходящих производственную практикуНалогообложение НДФЛ зарплаты студентов, проходящих производственную практику

Чи зобов’язане підприємство, що нараховує заробітну плату студентам (учням) ПТУ при працевлаштуванні під час проходження виробничої практики, нараховувати та перераховувати до бюджету ПДФО, за умови, що заробітна плата студентам згідно з ст. 53 ЗУ «Про

Уточненка по НДС — прилагаются ли приложения к уточняющему расчетуУточненка по НДС — прилагаются ли приложения к уточняющему расчету

Чи додаються відповідні додатки до уточнюючого розрахунка у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації? Відповідно до п. 1 розд. IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом

Заполнение уточняющего расчета налоговых обязательств по НДСЗаполнение уточняющего расчета налоговых обязательств по НДС

У налоговиков спросили: «Які рядки в уточнюючому розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок потрібно заповнювати – усі, чи тільки ті, якими виправляються помилки, допущені у раніше поданій декларації?» Ответ