Назначение платежа ЕСВ

Часто задают вопрос — как правильно указывать назначение платежа при оплате ЕСВ?

Согласно с п. 5 Порядка 666 реквизит «Назначение платежа» при оплате ЕСВ заполняется следующим образом:

«5. При сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:

1) сплата суми єдиного внеску підприємством «Маяк», що має код за ЄДРПОУ 20120559:

*;101;20120559;єдиний внесок за травень;;;
1234567

1 — службовий код («*»);

2 — код виду сплати («101» — сплата суми податків і зборів /єдиного внеску);

3 — код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (підприємство «Маяк», що має код за ЄДРПОУ 20120559);

4 — друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу;

5 — не заповнюється;

6 — не заповнюється;

7 — не заповнюється;»


ОБРАЗЕЦ:

Если Вы платите ЕСВ за «себя», то в назначении указываете, например:

*;101;ВАШ КОД;ЄСВ 22% за 2 квартал 2020р.; ; ;

Если же Вы платите ЕСВ с зарплаты (за наемных работников), то в назначении платежа указываете, например:

*;101;ВАШ КОД;ЄСВ 22%, нарахування на ЗП за червень 2020р.; ; ;


Также читают: Назначение платежей по налогам на зарплату наемных работников