ФОП Новини ЕСВ,ФЛП единый налог,ФЛП ОС ЕСВ теперь должен платить каждый частный предприниматель

ЕСВ теперь должен платить каждый частный предприниматель

12 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №5130, яким передбачено внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Один із наслідків цих змін стосується бази нарахування єдиного соціального внеску. Так до абз.2 п.2 ч.1 ст.7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» внесено зміни, що передбачають обов’язок фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування, навіть у разі якщо ними не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, визначати базу нарахування єдиного внеску, при цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Таким чином, з 1 січня 2017 року всі фізичні особи-підприємці не залежно від обраної системи оподаткування будуть зобов’язані сплачувати єдиний соціальний внесок за відповідний звітний період.

Джерело: Головбух 24