Метка: РРО

Використання програмних реєстраторів розрахункових операцій відтерміновано до 01 серпняВикористання програмних реєстраторів розрахункових операцій відтерміновано до 01 серпня

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до Закону України від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих

Щодо реєстрації РРО в органах фіскальної службиЩодо реєстрації РРО в органах фіскальної служби

ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує, що реєстрації підлягають реєстратори розрахункових операцій, модифікації яких включені до Державного реєстру РРО, з урахуванням сфер їх застосування та за умови, що строк служби, установлений

Чи застосовують ФОП – платники єдиного податку при здійсненні діяльності РРО?Чи застосовують ФОП – платники єдиного податку при здійсненні діяльності РРО?

Згідно з п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку: першої групи; другої і третьої груп (фізичні