Записник Бухгалтера Загальні питання Работающие пенсионеры будут продолжать получать пенсию в размере 85%

Работающие пенсионеры будут продолжать получать пенсию в размере 85%

У 2016 році буде обмежений розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню.

«Ми фіксуємо максимальний розмір пенсії, вище якого призначатися пенсія в Україні не буде. Цей розмір складає 10 740 гривень. На наше переконання, найвищий розмір пенсії не повинен перевищувати розумних меж», – сказав Міністр соціальної політики України Павло Розенко на брифінгу у Будинку Уряду.

Він також повідомив, що у 2016 році буде збережена норма щодо оподаткування пенсій у розмірі 15%, які перевищують три розміри мінімальної заробітної плати. Водночас, наголосив Міністр, у зв’язку з підвищенням мінімальних соціальних стандартів розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню зросте із 3654 грн. до 4134 грн. «Тобто пенсії менші за 4134 оподатковуватись не будуть», – пояснив він.

За словами Павла Розенка, у 2016 році продовжиться обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів. «Для усіх категорій державних службовців та посад, які прирівняні до державної служби, зберігатиметься необхідність вибору – або пенсія, або заробітна плата. Також буде продовжена дія норми щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам у розмірі 85%», – додав глава Мінсоцполітики.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ