Записник Бухгалтера Акциз, земельний податок, вода Как заполнять отчеты по алкоголю и табаку если количественные показатели отсутствуют?

Как заполнять отчеты по алкоголю и табаку если количественные показатели отсутствуют?

Яким чином заповнюються кількісні показники звітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у разі, якщо протягом звітного періоду вони відсутні?

У Звітах щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів платник податку повинен зазначати усі передбачені в них кількісні показники з точністю до шести знаків включно після коми. Якщо будь-які графи Звітів не заповнюється через відсутність інформації щодо кількісних показників, то у таких графах проставляються нулі.

Звіти за формами: № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв», № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів», № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі», № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі», № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі», № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» (далі – Звіти) та порядки їх заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України 11.02.2016 № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за № 340/28470 (далі – Наказ № 49).
Порядками щодо заповнення зазначених Звітів, затверджених Наказом № 49, передбачено, що Звіти в електронній формі подаються засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності.
У Звітах платник податку повинен зазначати усі передбачені в них кількісні показники з точністю до шести знаків включно після коми. Якщо будь-які графи Звітів не заповнюється через відсутність інформації щодо кількісних показників, то у таких графах проставляються нулі.

Джерело: ЗІР, категорія .115.05