Який порядок зазначення в податковій накладній коду послуги згідно Державного класифікатора продукції та послуг?

Відповідно  до пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України від 02.10.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у … Читать далее