Яка відповідальність платника, у випадку допущення помилок в обов’язкових реквізитах податкових накладних, які не надаються покупцю?

Враховуючи, що від платника отримано запит про надання податкової консультації до 01 квітня 2017 року відповідно пункту 52.2 статті 52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), передбачено, що податкова … Читать далее