Налог на недвижимость в квартальной декларации по прибыли

Чи має право платник податку на прибуток, що звітує щокварталу, на зменшення зобов’язання з цього податку на суму податку на нерухоме майно у квартальній декларації з податку на прибуток? Якщо так, то в яких рядках декларації така сума відображається? Пунктом 137.6 ст. 137 Податкового кодексу України (далі — Податковий кодекс) передбачено, що податок … Читать далее