Який порядок зазначення в податковій накладній коду послуги згідно Державного класифікатора продукції та послуг?

Відповідно  до пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України від 02.10.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у … Читать далее

Про зазначення з 1 січня 2017 року у податкових накладних кодів за УКТ ЗЕД та ДКПП!

Головне управління ДФС у Черкаській області на своєму сайті розмістило інформацію про особливості складання податкових накладних (в частині заповнення коду товару згідно з УКТ ЗЕД ікоду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, починаючи з 1 січня 2017 року). Відповідне роз’яснення … Читать далее

Код товаров и услуг в налоговой накладной 2017

Головне управління ДФС у Вінницькій області звертає увагу платників ПДВ на те, що Законом України від 21.12.2016р. №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» змінено правила щодо відображення у податковій накладній такого обов’язкового … Читать далее