Может ли иностранец зарегистрироваться плательщиком единого налога

Чи може фізична особа-іноземець зареєструватись платником єдиного податку для проведення підприємницької діяльності? Підпунктом 14.1.213 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу визначено, що фізична особа — резидент — це фізична особа, яка має місце проживання в Україні. У разі якщо особа має місце проживання також в іноземній державі, вона вважається … Читать далее

Может ли иностранец быть предпринимателем на едином налоге?

Согласно п.177.12 ст.177 НАЛОГОВОГО КОДЕКСА УКРАИНЫ (далее — НКУ) иностранцы и лица без гражданства, которые зарегистрированы предпринимателями согласно законодательству Украины, являются резидентами. Подпунктом 14.1.213 ст.14 НКУ определено, что резидент — это физическое лицо, имеющее место жительства в Украине. В случае … Читать далее