Чи може фізична особа підприємець — платник єдиного податку здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, в тому числі за межами території України?

Згідно із ст. 1 Закону України від 16 квітня 1991 року № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність» із змінами та доповненнями (далі – Закон) зовнішньоекономічна діяльність — діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між … Читать далее