Ликвидация СПД — платить ли ЕСВ за последний месяц?

Чи сплачувати «загальнику» ЄСВ за місяць, у якому він припинив діяльність? Фізична особа — підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цієї фізичної особи (частина восьма ст. 4 Закону … Читать далее