ЕСВ с зарплаты при неполном рабочем дне и зарплате меньше минимальной

Яким чином роботодавець розраховує єдиний внесок, якщо найманий працівник працює неповний робочий день та отримує заробітну плату менше мінімальної? Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє. Абзацом другим частини п’ятої статті 8 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та … Читать далее