Налогообложение дивидендов

Як оподатковуються дивіденди, виплачені фізичній особі платником податку на прибуток підприємств? Згідно з п. 167.5 ст.167 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) ставки податку на пасивні доходи до бази … Читать далее