Безвозвратная финансовая помощь ФЛП

Чи включається до доходу фізичної особи-підприємця – платника єдиного податку ІІІ групи отримана безповоротна благодійна допомога, яка надавалася на розвиток такої підприємницької діяльності? Відповідно до п.п. 1 п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) доходом фізичної особи … Читать далее