Имеют ли право плательщики единого налога заниматься розничной торговлей алкогольных напитков и табака?

Ответ на этот вопрос мы найдем в п. 291.5 НКУ, который гласит: 291.5. Не можуть бути платниками єдиного податку першої — третьої груп: 291.5.1. суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи — підприємці), які здійснюють: … 3) виробництво, експорт, імпорт, … Читать далее