Продаж товарів через мережу Інтернет: коли РРО обов’язковий, а коли — ні

Суб’єкти господарювання при продажу товарів (наданні послуг) через мережу Інтернет повинні застосовувати РРО на загальних підставах та видавати покупцю розрахунковий документ встановленої форми. Такі суб’єкти господарювання реєструють РРО на загальних підставах за адресою розміщення інтернет-магазинів, а у разі доставки власною … Читать далее

Расчеты в таксти — нужен ли РРО?

Яким чином проводяться розрахунки з пасажирами в таксі підприємці на загальній системі оподаткування? Суб’єкти господарювання, що перебувають на загальній системі оподаткування, у машинах-таксі при розрахунках з пасажирами готівкою повинні застосовувати належним чином зареєстровані реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових … Читать далее

Актуально для підприємців-спрощенців: коли застосування РРО є обов’язковим

Статтею 3 Закону України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями (далі — Закон № 265), передбачено, що суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції … Читать далее

Как исправить ошибку в книге учета расчетных операций (КОРО)?

Згідно з п.13, 14 Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України № 547 від 14.06.2016 зіпсовані аркуші книги, на яких зроблено більше 5 виправлень, слід перекреслити по діагоналі з обох боків аркушу, зробити напис «Анульовано», не забути … Читать далее

Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання, у разі застосування POS-терміналу використовувати РРО при проведенні розрахунків платіжними картками?

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 17.05.2017 р. № 219/6/99-99-14-05-01-15/ІПК Відповідно до звернення ТОВ є оператором телекомунікацій, який надає послуги доступу до мережі Інтернет. Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання, у разі застосування POS-терміналу використовувати реєстратор розрахункових операцій (далі — … Читать далее

Чи застосовувати РРО до усього асортименту, якщо є технічно складні побутові товари

Звільнення від застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) не поширюється на єдиноподатників, які реалізують технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту Звільнення від застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) не поширюється на єдиноподатників, які реалізують технічно складні побутові товари, що підлягають … Читать далее

С 8 мая 2017 года технически сложные бытовые товары продаются с применением РРО

Джерело: Бухгалтер 911 Напоминаем, что постановлением от 16 марта 2017 г. № 231 Правительство определило Перечень групп технически сложных бытовых товаров, продажа которых будет осуществляться с применением регистраторов расчетных операций. Законодательством установлена ​​обязательность применения регистраторов расчетных операций при реализации технически … Читать далее

Лист щодо можливості використання терміналу без приєднання його до РРО платником єдиного податку

Лист ГУ ДФС в Одеській області від 27.01.2017 року №157/А/15-32-14-06-08 Головне управління ДФС в Одеській області керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N2755-VI зі змінами та доповненнями (далі–Кодекс) про надання індивідуальної податкової консультації на питання щодо … Читать далее

Застосування реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти

Згідно з вимогами статті 4 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) та з врахуванням положень Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних … Читать далее

Использование упрощенной системы налогообложения и РРО на едином налоге

Лист ДФС від 17.11.2016 №12288/З/99-99-13-01-02-14 Про розгляд звернення Державна фіскальна служба України відповідно до ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) розглянула Ваше звернення щодо питань застосування спрощеної системи оподаткування та використання реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) і повідомляє … Читать далее

РРО у физических лиц-предпринимателей

Відповідно до податкового законодавства реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку: — першої групи; — другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень. Однак, … Читать далее

Продаж технічно складних побутових товарів з РРО — не з 1 січня 2017 р.

Мінфін на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що продаж технічно складних побутових товарів через РРО не застосовуватиметься з 1 січня 2017 року, а лише після визначення переліку товарів Нагадаємо, одна зі змін, запропонованих законопроектом № 5132, змушує ФОП-«єдинників», які торгують … Читать далее

Заполнения КОРО при продаже подакцизных товаров

В связи с изменением формы книги учета расчетных операций (КУРО) на регистратор расчетных операций (РРО) Порядком регистрации и ведения расчетных книг, книг учета расчетных операций, утвержденным приказом МФУ №547 от 14.06.2016, с 26.07.2016г. (с даты вступления в силу приказа) всем … Читать далее

Лист ДФС України від 05.08.2016 № 26665/7/99-99-08-01-03-17 «Про нові форми книг ОРО на РРО та книг ОРО на ГО»

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ від 05.08.2016                                     №26665/7/99-99-08-01-03-17 Головні управління ДФС в областях, місті Києві, Офіс великих платників податків ДФС Про нові форми … Читать далее

Інтернет-торгівля з кур’єрською доставкою: коли потрібен РРО?

При здійсненні розрахунків за товари (послуги) суб’єкти господарювання зобов’язані застосовувати РРО, у тому числі у разі здійснення безготівкових розрахунків із використанням мережі Інтернет. Про це йдеться у листі ДФСУ від 17.08.2016 р. №17922/6/99-99-14-05-01-15. При цьому розрахункові документи при продажу товарів … Читать далее

РРО у физических лиц-предпринимателей на едином налоге

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ Головне управління ДФС у м. Києві Лист від 15.09.2016 р. № 6003/М/26-15-13-02-15 Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, … Читать далее

Поріг продажу без касових апаратів підвищили до 250-500 тисяч гривень на рік

Кабмін на засіданні в четвер, 22 вересня, підвищив поріг продажу без касових апаратів (РРО) з 75-200 тис. грн до 250-500 тис. грн залежно від організаційної форми та умов діяльності структурних підрозділів підприємств. «Прийняття проекту постанови сприятиме усуненню конфліктних ситуацій між … Читать далее

Порядок контроля за превышением объема выручки предпринимателей на едином налоге для целей РРО — интересная получается ситуация с санкциями

Начиная с июля 2016г. налоговики начали контролировать объём дохода у предпринимателей – плательщиков единого налога второй и третьей групп, достижение которого свыше 1 млн.грн. требует применения РРО в соответствии с прилагаемым Порядком. Обращаем ваше внимание, что применение РРО необходимо только … Читать далее

Особливості реєстрації розрахункової книжки

Відповідно до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547, реєстрація розрахункових книжок здійснюється в органах фіскальної служби за місцем реєстрації книги обліку розрахункових операцій. Перед реєстрацією розрахункової книжки … Читать далее

Випадки та підстави для скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій

Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари або послуги, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547. Відповідно до вимог Порядку скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) відбувається у … Читать далее

Особливості застосування РРО в Інтернет торгівлі

ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє: оскільки споживач, використовуючи рекламні інтернет-сторінки, лише обирає товар або послугу, то у разі використання при реалізації товарів (послуг) РРО у чеку зазначаються обов’язкові реквізити, у тому числі назва та код … Читать далее

Застосування РРО платниками єдиного податку при розрахунках у безготівковій формі із застосуванням платіжних карток

Реєстратори розрахункових операцій (РРО) не застосовуються платниками єдиного податку: 1-ї групи; 2-ї та 3-ї груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн. При цьому, при здійсненні суб’єктами … Читать далее