Записник Бухгалтера Загальні питання Cамостійне виправлення помилок, допущених у Звіті про контрольовані операції за минулі звітні (податкові) періоди та штрафні санкції, що застосовуються при цьому

Cамостійне виправлення помилок, допущених у Звіті про контрольовані операції за минулі звітні (податкові) періоди та штрафні санкції, що застосовуються при цьому

У разі самостійного виявлення платником помилок, що містяться у раніше поданому Звіті про контрольовані операції (Звіт), платник зобов’язаний подати уточнюючий Звіт, про що робиться відмітка у графі 1 заголовної частини Звіту.

Уточнюючий Звіт включає всю інформацію з раніше поданого Звіту (всі додатки разом з інформацією до додатків) із виправленням помилкових даних (п.3 р. І Порядку складання Звіту про контрольовані операції, затвердженого наказом Мінфіну України від 18.01.2016 року № 8) .

Якщо платник виявив контрольовані операції, які були не задекларовані у Звіті, то такий платник сплачує штраф у розмірі 1 відсотка суми контрольованих операцій, не задекларованих у поданому Звіті, але не більше 300 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за всі не задекларовані контрольовані операції.

Із врахуванням вимог п. 50.2 ст. 50 Податкового кодексу України платник податків під час проведення документальних планових та позапланових перевірок не має права подавати уточнюючі Звіти за будь-який звітний (податковий) період.

ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві