День: 06.04.2016

Отчет про контролируемые операции необходимо подать до 1 мая по новой формеОтчет про контролируемые операции необходимо подать до 1 мая по новой форме

Державна фіскальна служба України  листом 15.03.2016 року № 8890/7/99-99-19-02-02-17 надала роз’яснення форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції. Зокрема, звіт про контрольовані операції складається платниками податків, які відповідно до пункту 39.4.2 пункту 39.4 статті 39 Податкового

Сроки регистрации налоговых накладных в Едином реестре налоговых накладныхСроки регистрации налоговых накладных в Едином реестре налоговых накладных

В соответствии с ст. 201.10 НКУ регистрация налоговых накладных и/или расчетов корректировки к налоговым накладным в Едином реестре налоговых накладных должна быть осуществлена в течение 15 календарных дней, следующих за датой возникновения налоговых обязательств, отраженных в

Як заповнюються юридичною особою графи 3, 4, 5 та 6 розділів І та ІІ податкової декларації з плати за землю?Як заповнюються юридичною особою графи 3, 4, 5 та 6 розділів І та ІІ податкової декларації з плати за землю?

Форма Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (далі – Декларація) затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 № 560. Декларація заповнюється з урахуванням

Як визначається обсяг пального в літрах, приведених до температури 15°С?Як визначається обсяг пального в літрах, приведених до температури 15°С?

Відповідно до абзацу третього п. 232.1 ст. 232 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одиницею обліку обсягів пального в системі електронного адміністрування реалізації пального

Порядок сплати податку на прибуток з 1 січня 2016 рокуПорядок сплати податку на прибуток з 1 січня 2016 року

Порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено ст. 137 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями . Податок нараховується платником самостійно за ставкою, визначеною ст. 136