День: 26.01.2016

Ставки единого налога для третьей группыСтавки единого налога для третьей группы

В соответствии с п. 293.3 ст. 293 Налогового кодекса Украины от 2 декабря 2010 № 2755-VI с изменениями и дополнениями (далее — НКУ) процентная ставка единого налога для плательщиков третьей группы устанавливается в размере: —

Чи зобов’язані ЮО – платники ЄП третьої групи, що не мають показників або об’єктів, які підлягають декларуванню (оподаткуванню) подавати податкову декларацію платника ЮП – ЮО?Чи зобов’язані ЮО – платники ЄП третьої групи, що не мають показників або об’єктів, які підлягають декларуванню (оподаткуванню) подавати податкову декларацію платника ЮП – ЮО?

Юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи, які не отримували протягом звітного періоду доходи, що підлягають декларуванню, зобов’язані подавати податкову декларацію платника єдиного податку – юридичної особи у строки, передбачені п. 49.18 ст. 49

Як у податковій декларації платника ЄП ФОП другої та третьої груп заповнюється поле «Фактична чисельність працівників у звітному періоді»Як у податковій декларації платника ЄП ФОП другої та третьої груп заповнюється поле «Фактична чисельність працівників у звітному періоді»

Якщо кількість осіб, які перебувають з платниками єдиного податку другої або третьої груп у трудових відносинах, кожного місяця кварталу була різною та враховуючи, що для таких платників єдиного податку однією з основних умов перебування на

Нужно ли ФЛП плательщикам единого налога подавать декларацию по единому налогу если деятельность не велась и дохода не было?Нужно ли ФЛП плательщикам единого налога подавать декларацию по единому налогу если деятельность не велась и дохода не было?

Фізичні особи – підприємці платники єдиного податку, які не отримували протягом звітного періоду доходи та не мають об’єктів оподаткування, що підлягають декларуванню, зобов’язані подавати податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця у

Каким образом определяется доход ФЛП в случае получения выручки в иностранной валюте?Каким образом определяется доход ФЛП в случае получения выручки в иностранной валюте?

Согласно п.292.5 ст.292 Налогового кодекса Украины от 2 декабря 2010 года № 2755-VI с изменениями и дополнениями доход, выраженный в иностранной валюте, пересчитывается в гривнах по официальному курсу гривны к иностранной валюте, установленному Национальным банком

Чи включається до доходу ФОП – платника ЄП позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням такої особи?Чи включається до доходу ФОП – платника ЄП позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням такої особи?

Усі вартісні показники, що включаються до доходу фізичної особи — підприємця відображаються у національній валюті України, при цьому показники, виражені в іноземній валюті, перераховується у гривнях за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним

Основные изменения по НДС в 2016 годуОсновные изменения по НДС в 2016 году

Головне управління ДФС у м. Києві нагадує основні зміни, передбачені Законом України  від 24.12.2015 №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».