День: 08.12.2015

Имеет ли право контролирующий орган после получения плательщиком налога квитанции 2 по отчету ЕСВ признать такой отчет непринятым?Имеет ли право контролирующий орган после получения плательщиком налога квитанции 2 по отчету ЕСВ признать такой отчет непринятым?

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.04.2015 за № 460/26905 (далі

Можна ли пересылать в международных почтовых отправлениях алкогольные напитки?Можна ли пересылать в международных почтовых отправлениях алкогольные напитки?

Алкогольні напої відносяться до групи 22 «Алкогольні і безалкогольні напої та оцет» Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, затвердженої Законом України від 19 вересня 2013 року № 584 «Про Митний тариф України» (далі – УКТЗЕД). Крім

Срок возврата предприятием потраченных собственных средств работником предприятия в командировке или на хозяйственные нуждыСрок возврата предприятием потраченных собственных средств работником предприятия в командировке или на хозяйственные нужды

  Питання відшкодування витрат, понесених працівником при придбанні товарів для підприємства, та інші питання правомірності використання власних готівкових коштів працівниками підприємства для вирішення виробничих (господарських) питань відносяться до майнових відносин між суб’єктом господарювання та працівником та

Исправление ошибок в декларации плательщика единого налога у юридических лиц 3 группыИсправление ошибок в декларации плательщика единого налога у юридических лиц 3 группы

  Відповідно до п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника

Возвратная финансовая помощь у плательщиков единого налогаВозвратная финансовая помощь у плательщиков единого налога

Для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку першої та другої групи, для яких податковим (звітним) періодом є календарний рік, сума поворотної фінансової допомоги, що не повертається протягом 12 календарних місяців з дня її

Уточнююча декларація про майновий стан і доходи у ФОП на загальній системі оподаткуванняУточнююча декларація про майновий стан і доходи у ФОП на загальній системі оподаткування

Відповідно до п. 177.5 ст. 177 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію

МНМА у физического лица — предпринимателя на общей системе налогообложенияМНМА у физического лица — предпринимателя на общей системе налогообложения

     Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування має право віднести до витрат звітного року, безпосередньо пов’язані з отриманням товарів (робіт, послуг) придбані малоцінні необоротні матеріальні активи (канцелярське приладдя інше).

Амортизация основных средств и нематериальных активов у плательщиков налога на прибыль в налоговом учетеАмортизация основных средств и нематериальных активов у плательщиков налога на прибыль в налоговом учете

     Платники податку, у яких річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, мають право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату

Расходы на создание веб-сайта (регистрация доменного имени и хостинг) в налоговом учете плательщика налога на прибыльРасходы на создание веб-сайта (регистрация доменного имени и хостинг) в налоговом учете плательщика налога на прибыль

 Витрати платника податку, пов’язані з розробкою веб-сайту та його розміщенням в мережі Інтернет (реєстрація доменного імені та хостинг), відносяться до 6 групи – інші нематеріальні активи. При цьому розрахунок амортизації здійснюється відповідно до норм п.

Які документи подають разом с реєстраційною заявою 1-ПДВ?Які документи подають разом с реєстраційною заявою 1-ПДВ?

Відповідно до п. 183.7 ст. 183 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) заява про реєстрацію особи як платника податку подається особисто такою фізичною особою