День: 02.12.2015

Банковская выписка для подтверждения расходов у ФЛП на общей системеБанковская выписка для подтверждения расходов у ФЛП на общей системе

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування використовувати банківську виписку з особового рахунку клієнта банку як документ, що підтверджує суму витрат на оплату банківських послуг з розрахунково-касового обслуговування? Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем

Договор на электронную сдачу отчетности с налоговойДоговор на электронную сдачу отчетности с налоговой

Що змінено в процесі укладання договору про визнання електронних документів з 25.11.2015?  ДФС спрощено процес укладання договорів про визнання електронних документів (далі – Договір), надісланих в електронній формі, а саме, починаючи з 25 листопада 2015

Ответственность за реализация неучтенного товараОтветственность за реализация неучтенного товара

Яка застосовується відповідальність до СГ (ЮО та ФОП: на загальній системі оподаткування; на спрощеній системі оподаткування, які є платниками ПДВ), що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку?

Кассовый аппарат в интернет-магазинеКассовый аппарат в интернет-магазине

Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» встановлено обов’язок суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів

Щодо розрахунків з підзвітними особами Лист МГУ ДФС — Центрального офісу з обслуговування ВП від 18.11.2015 № 25603/10/28-10-06-11Щодо розрахунків з підзвітними особами Лист МГУ ДФС — Центрального офісу з обслуговування ВП від 18.11.2015 № 25603/10/28-10-06-11

Лист МГУ ДФС — Центрального офісу з обслуговування ВП від 18.11.2015 № 25603/10/28-10-06-11 Щодо розрахунків з підзвітними особами Міжрегіональне головне управління ДФС — Центральний офіс з ОВП розглянуло лист підприємства та в межах своїх повноважень

Щодо заповнення граф у податковій накладній Лист МГУ ДФС — Центрального офісу з обслуговування ВП від 26.11.2015 № 26014/10/28-10-06-11Щодо заповнення граф у податковій накладній Лист МГУ ДФС — Центрального офісу з обслуговування ВП від 26.11.2015 № 26014/10/28-10-06-11

Про надання роз’яснення Міжрегіональним головним управлінням ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платників розглянуто лист щодо заповнення граф у податковій накладній, за результатами розгляду та в межах своїх повноважень повідомляємо наступне. Відповідно до пункту

Особенности начисления налоговой амортизации основных средствОсобенности начисления налоговой амортизации основных средств

Податківці нагадали базові правила нарахування податкової амортизації основних засобів. По-перше, вони не проти нарахування податкової амортизації безоплатно отриманих основних засобів з урахуванням обмежень, встановлених підпунктом 14.1.138 та пунктом 138.3 Податкового кодексу України (ПК). При цьому