День: 11.10.2015

Изменение места осуществления деятельности у СПД на едином налогеИзменение места осуществления деятельности у СПД на едином налоге

Чи передбачена відповідальність за не подання ФОП платником ЄП заяви для внесення змін до відомостей, які зазначені у реєстрі платників ЄП (у разі зміни місця провадження господарської діяльності)?

Смена видов деятельности у СПД на едином налоге 3 группыСмена видов деятельности у СПД на едином налоге 3 группы

Відповідно до п. 299.7 Податкового кодексу України (далі — ПК) до реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про платника єдиного податку, зокрема види господарської діяльності. Згідно з пп. 298.3.1  ПК платники єдиного податку у разі

Является ли счет-фактура первичным документом?Является ли счет-фактура первичным документом?

Позиция налоговиков 1. Счет-фактура по своему назначению не соответствует признакам первичного документа (поскольку им не фиксируется любая хозяйственная операция, распоряжение или разрешение на проведение хозяйственной операции), а носит исключительно информационный характер. 2. Фактически счет-фактура является

Исправление ошибок в форме 1ДФИсправление ошибок в форме 1ДФ

Единственная настоящая ошибка — не исправлять своих прошлых ошибок, как считал Конфуций. Об исправлении ошибок, допущенных в Налоговом расчете сумм дохода, начисленного (уплаченного) в пользу налогоплательщиков, и сумм удержанного из них налога, утвержденном приказом Минфина

Налоги для единщиков в 2015г.Налоги для единщиков в 2015г.

ИНФОРМАЦИЯ ОБНОВЛЕНА ПО СОСТОЯНИЮ НА 30.09.2015 г. Для плательщиков первой и второй группы ставка единого налога зависит от размера минимальной заработной платы (далее — МЗП). А вот размер ЕСВ «за себя» рассчитывается одинаково для всех

ЕСВ «за себя» в 2015г.ЕСВ «за себя» в 2015г.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» від 28.12.2014 р. № 80-VIII (далі — Закон про Держбюджет-­2015) з урахуванням змін, внесених Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України

Сумма ЕСВ с сентября 2015г.Сумма ЕСВ с сентября 2015г.

Сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄВ) розраховується, як добуток розміру заробітної плати та інших виплат, та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника. При цьому мінімальний страховий внесок – це сума

Торговать алкоголем через Интернет-магазин нельзяТорговать алкоголем через Интернет-магазин нельзя

Поскольку для торговли алкогольными напитками обязательно наличие торговых и складских помещений, хозсубъект не имеет права торговать ими через интернет-магазин.

Отменена форма 6-ПВ!Отменена форма 6-ПВ!

Держстат наказом від 30.09.2015 р. № 260 скасував статформу № 6-ПВ (річна) «Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання». Відповідні зміни внесені в наказ Держкомстату «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі

ЛИСТ від 02.10.2015 р. N 20928/6/99-99-17-03-03-15ЛИСТ від 02.10.2015 р. N 20928/6/99-99-17-03-03-15

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ від 02.10.2015 р. N 20928/6/99-99-17-03-03-15 Державна фіскальна служба України розглянула лист …. щодо нарахування єдиного внеску роботодавцями працівникам, які працюють за основним місцем роботи на неповну тарифну ставку та отримують заробітну

ЕСВ за сентябрь 2015г.ЕСВ за сентябрь 2015г.

Працівникам, які працюють за основним місцем роботи на неповну тарифну ставку й отримують заробітну плату за відпрацьований час, яка не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, підприємство має нарахувати ЄСВ виходячи з законодавчо встановленого розміру мінімальної

Расчеты через Интернет считаются безналичнымиРасчеты через Интернет считаются безналичными

ДФСУ в листі від 01.10.2015 р. № 20887/6/99-99-22-07-03-15 повідомила, що безготівкові розрахунки — це перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки одержувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб

Должен ли интернет-магазин выдавать чек РРО?Должен ли интернет-магазин выдавать чек РРО?

Податківці (у листі від 01.10.2015 р. № 20887/6/99-99-22-07-03-15) наголосили: операції з оплати вартості товару чи послуг готівкою є готівковими розрахунками, а операції з оплати товарів і послуг через платіжні термінали та мережу Інтернет із використанням

У податковій накладній при імпорті товару необхідно вказувати той самий код УКТ ЗЕД, що й у вантажно-митній деклараціїУ податковій накладній при імпорті товару необхідно вказувати той самий код УКТ ЗЕД, що й у вантажно-митній декларації

Головне управління ДФС у м. Києві в листі від 18.09.2015 р. № 14465/10/26-15-15-03-11 пояснює: при здійсненні операцій з імпортованими товарами під час складання податкової накладної в графі «Код товару згідно з УКТ ЗЕД» має зазначатися

Директор соглашается работать бесплатноДиректор соглашается работать бесплатно

Трудові відносини працівників та роботодавців регулюються Кодексом законів про працю в Україні від 10.12.71 р. (далі — КзпП) та Законом України «Про оплату праці» від 24.03.95 р. № 108/95-ВР (далі — ЗУ № 108/95-ВР). Відповідно

Можно ли на первичных документах использовать факсимиле?Можно ли на первичных документах использовать факсимиле?

Согласно с первым абзацем п. 44.1 ст. 44 Налогового кодекса Украины от 2 декабря 2010 № 2755-VI с изменениями и дополнениями (далее — НКУ) для целей налогообложения налогоплательщики обязаны вести учет доходов, расходов и других

Единый взнос на зарплату мобилизированных работников, на особый периодЕдиный взнос на зарплату мобилизированных работников, на особый период

 Частиною 3 ст. 119 Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями (далі – КЗпП) передбачено гарантії для працівників, призваних на військову службу за призовом під час