Записник Бухгалтера Загальні питання Сокращения и округления в налоговой накладной

Сокращения и округления в налоговой накладной

СКОРОЧЕННЯ ТА ОКРУГЛЕННЯ ВАРТІСНИХ І КІЛЬКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ

ДФС України повідомлено, що відповідно до Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну України від 22.09.2014 №  957, усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.

Вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми (крім показника графи 7, якщо для нього інше передбачено чинним законодавством).

Обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 податкової накладної не визначено.

Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у графах 8 — 13 податкової накладної.

Розрахунок вартісного показника, у якому внаслідок добутку показників граф 6 та 7 податкової накладної отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, вважається правильним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знака після коми округлення не призводить до збільшення такого знака на «1» (одиницю).


Лист від 12.01.2016 р. № 358/6/99-99-19-03-02-15

Джерело: Вісник. Право знати все про податки і збори