Записник Бухгалтера Загальні питання Повідомлення про прийняття працівника

Повідомлення про прийняття працівника

Уведомление про принятие работника на работу физическими лицами – предпринимателями подается в органы ГФС по месту учета их плательщиками единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.

Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області повідомляє: 

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Повідомлення подається в такі способи:

–            засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

–            на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

–            на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Порядок та форму повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. №413.

Додатково повідомляємо, що повідомлення про прийняття працівника на роботу, надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою вважаються такими, що не подавалися.

Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області