ФОП Новини Акциз, земельный налог, вода Отменят ли алко-табачные отчеты?

Отменят ли алко-табачные отчеты?

02.11.2016 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (щодо скорочення звітності для суб’єктів малого бізнесу)» від 17.06.2016 року реєстр. №4841.

Законопроектом передбачено внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», в частині виключення обов’язку з подачі суб’єктами малого бізнесу звітності про обсяги обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, передбаченої наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49, а також скасування штрафів за неподання чи несвоєчасне подання звітів.

Вже 03.11.2016 року законопроект №4841 може бути винесено на розгляд Верховної Ради України та відмінено безпідставні штрафи для підприємців.

Джерело: Фортеця