Нужно ли подавать пустой 1ДФ?

Согласно п. 176.2 НКУ,


176.2. Особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані:

б) подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.

Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.

Т.е. отчет 1ДФ подается только в случае начислений на протяжении отчетного периода. Если начисление нет — отчет 1ДФ не подается.