Записник Бухгалтера Акциз, земельний податок, вода Нова форма декларації акцизного податку набрала чинності

Нова форма декларації акцизного податку набрала чинності

З 22.11.2016 р. набрав чинності наказ Мінфіну України, яким викладено у новій редакції форму декларації акцизного податку, Порядок її заповнення та подання, затверджені власним наказом від 23.01.2015 р. № 14.

Зокрема, декларацію акцизного податку доповнено двома додатками:

додатком 11 «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Кодексу», що обов’язково заповнюється всіма платниками акцизного податку з реалізації пального (у тому числі виробниками) незалежно від того, чи був у звітному періоді об’єкт оподаткування;

додатком 9 «Заява про порушення особою, яка реалізує пальне, порядку заповнення та/або порядку реєстрації акцизної накладної/розрахунку коригування».

Внесено зміни у Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку до розділів звітності, в яких декларуються податкові зобов’язання з реалізації пального (розділ В) та реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (розділ Д).

Платники акцизного податку, у тому числі особи, які реалізують пальне, повинні звітувати за новою формою декларації за грудень у січні 2017 р.

Джерело: Вісник