Записник Бухгалтера Податок на прибуток Корректировка финансового результата на разницы

Корректировка финансового результата на разницы

У разі прийняття рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці в майбутньому змінити його не можна

Платник податку, у якого дохід не перевищує двадцять мільйонів гривень, та який у податковій декларації з податку на прибуток підприємства за звітний податковий рік поставив позначку про прийняття рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці, повинен врахувати наступне.

У разі використання права на незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років) платник податку не може у наступному звітному році визначати у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств об’єкт оподаткування шляхом коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розд. ІІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), якщо дохід платника податку на прибуток за такий рік не перевищує двадцять мільйонів гривень.

Якщо дохід платника податку на прибуток за такий рік перевищує двадцять мільйонів гривень, такий платник зобов’язаний застосовувати всі різниці передбачені розд. ІІІ ПКУ при визначенні об’єкта оподаткування.

Джерело: ГУ ДФС у Львівській області