Записник Бухгалтера Загальні питання Для роздрібної торгівлі тютюновими виробами необхідно отримати ліцензію

Для роздрібної торгівлі тютюновими виробами необхідно отримати ліцензію

Роздрібна торгівля тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Подати документи та отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами (далі – ліцензія) підприємці можуть в Центрах обслуговування платників за місцем проведення торгівельної діяльності та до управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів  ГУ ДФС в Одеській області за адресою: Старобазарний сквер, 3, м.Одеса, 65011.

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання.

У заяві має бути зазначено вид господарської діяльності, на провадження якого суб’єкт господарювання має намір одержати ліцензію (роздрібна торгівля тютюновими виробами).

Для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами у заяві також зазначається адреса місця торгівлі.

Крім того, разом із заявою необхідно подати копію платіжного доручення про сплату за ліцензію з відміткою банку.

Вартість ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі – 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст – 250 гривень.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня одержання документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, які здійснюють та планують провадити підприємницьку діяльність в період курортного сезону, на необхідність дотримання норм чинного законодавства у сфері реалізації тютюнових виробів.

Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області