В яких випадках єдинники 2 та 3 групи при торгівлі на ринку повинні застосовувати РРО?

Відповідно до п. 296.10 ПК платники єдиного податку другої і третьої (ФОП) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують РРО.
Разом з тим, відповідно до Закону від 28.12.14 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» платники єдиного податку третьої групи з 1 липня 2015 року та платники єдиного податку другої групи з 1 січня 2016 року повинні застосовувати РРО.
Таким чином, при здійсненні діяльності на ринках ФОП на єдиному податку другої та третьої групи не застосовують РРО, однак, якщо діяльність здійснюється у стаціонарних приміщеннях, розташованих на території ринку (магазини, павільйони, приміщення контейнерного типу) або ці приміщення здаються в оренду, то такі платники повинні застосовувати РРО.

Листівка ДФС від 05.06.15 р.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.