«Боржники» не можуть бути платниками єдиного податку

Чи може контролюючий орган анулювати реєстрацію фізичної особи —  платника єдиного податку, який має податковий борг?

Основні випадки анулювання шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу  та підстави для переходу на сплату інших податків і зборів визначено п. 299.10 ст. 299 та пп. 298.2.3 Податкового кодексу України.

Серед яких, у  разі наявності податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із двох послідовних послідовних кварталів.

ГУ ДФС у Чернівецькій області